X-Angel

Home Hakkımızda
----------------------------------------------------------------
NEDEN  X-ANGEL  SPOR  MERKEZİ ?

  X-ANGEL  SPOR MERKEZİ  OLARAK TÜM BRANŞLARIMIZDA ÖNCELİKLİ  HEDEFİMİZ  KİŞİSEL VERİM  ALABİLMENİZDİR. BU  SEBEPTEN  DOLAYI  STÜDYO  DERSLERİMİZ ÖZEL  DERS  OLUP  MAX. 8 KİŞİDEN  OLUŞUR. EĞİTMENLERİMİZ    SİZLERLE  YETERİNCE İLGİLENME  FIRSATI  BULUR. EN  KISA  ZAMANDA  EN  FAZLA  VERİMİ  ALIRSINIZ.BOŞUNA  HARCANAN  ZAMAN  VE  YÜKSEK  MİKTARDA  ÖDENEN ÜCRETLERDEN  KURTULUP DAHA  ETKİLİ  VE  GÜVENLE SPOR  YAPARSINIZ.
    İSTEDİĞİNİZ BRANŞI SEÇEBİLİRSİNİZ. ZEVK ALDIĞINIZ SPORU YAPMA ŞANSINIZ HER ZAMAN VARDIR. SPOR ETKİNLİKLERİMİZİN ÇEŞİTLİLİĞİ SİZE BU LÜKSÜ ÜSKÜDARDA X-ANGEL SPOR SALONUMUZ SAYESİNDE VERMEKTEDİR.ÜSTELİK KISA SÜREDE ETKİN VE DÜZEYLİ BİR ÇALIŞMAYLA.
  ÜYELERİMİZ KÜLTÜR DÜZEYİ YÜKSEK VE SPOR YAPMA BİLİNCİNE VARMIŞ BİREYLERDEN OLUŞMAKTADIR. KISACA SALONUMUZ RAHAT EDEBİLECEĞİNİZ ÜYELERİN SEÇİMİYLE HİZMET VERMEKTEDİR.
  BAYANLARA , BAYANLARA ÖZEL BÖLÜMÜMÜZDE  BAYAN HOCALARIMIZ EŞLİĞİNDE DERSLERİMİZE KATILMA İMKANI SUNULMAKTADIR.
   FITNESS  BÖLÜMÜMÜZDE  BAY-BAYAN HOCALARIMIZ  EŞLİĞİNDE KALABALIK OLMAYAN BOL OKSİJENLİ  BİR  ORTAMDA SİZE  YAZILAN POROGRAMINIZ DOĞRULTUSUNDA, BİREBİR EĞİTMEN  EŞLİĞİNDE BİRBİRİNİ  TAKİP  EDEN PROGRAMLAR  DOĞRULTUSUNDA  EN KISA ZAMANDA İSTENEN  SONUCA  ULAŞIRSINIZ. SİZE GELİŞİ GÜZEL   YAZILMIŞ  BİR  PROGRAM  DEĞİL,  SİZE  ÖZEL  BİR  ÇALIŞMA  DÜZENEĞİ  SAĞLANIR  VE BİR  KERE  GÖSTERİP  KAYBOLMAK  YERİNE BİR  HAFTA  BOYUNCA  SİZE  ANTREMAN  TATPİK  ETTİRİLİR.  GEREKLİ SÜRE  BOYUNCA  HAREKETLERİN  SIRALAMASI YAPILIŞ  ŞEKİLLERİ SÜRESİ VS. KONULARDA SÜREKLİ  YARDIM ALABİLECEĞİNİZ HOCALARIMIZ  EŞLİĞİNDE SPOR YAPARSINIZ. YENİ PROGRAMA GEÇİLİNCE  BU  SÜREÇ  AYNI  ŞEKİLDE  DEVAM  EDER. BİR  YILDA  ALACAĞINIZ  SONUCU  HATTA  DAHA  FAZLASINI  YARI  ZAMANDA ALIRSINIZ. UNUTULMAMASI  GEREKEN KONU  MAKİNALARIN HİÇBİRİNİN ; DENEYİMLİ  BİR  ANTRÖNÖR  EŞLİĞİNDE  ÇALIŞMADAN  BİR  SONUÇ  VERMİYECEĞİDİR. BİZLER  BU  KONUDA  TÜM  DENEYİM  VE  ENERJİMİZİ  SİZLERLE  PAYLAŞMAKTAYIZ.

EKONOMİK

      STÜDYO  DERSLERİMİZ  ÖZEL  DERS  ŞEKLİNDEDİR.   30  KİŞİLİK  KALABALIK , EĞİTMENLERİN İLGİSİZ KALDIĞI VE YETİŞEMEDİĞİ DERSLER YERİNE 8 KİŞİLİK ÖZEL DERS ŞEKLİNDE   DAHA DA UYGUN FİYATA VE ÇOK EKONOMİK.
FITNESS  SALONUMUZDA TOPLU  ÖDEMELERDE  İSTERSENİZ  KREDİ  KARTINA  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT İMKANI İLE % 50 YE VARAN İNDİRİMLER  VAR. ÜSTELİK  SINIRSIZ  VE  EĞİTMEN  EŞLİĞİNDE. BİRBİRİNDEN FARKLI HER KİŞİYE UYGUN KAMPANYALARIMIZLA SİZLER İÇİN KOLAY VE ESNEK ÖDEME İMKANLARI SUNMAKTADIR.

METRAJIMIZ

  ÜSKÜDARDA  ÇOK BÜYÜK YAPILAR  OLMADIĞINDAN  İKİ  BİNADA HİZMET VERMEKTEYİZ. ALANIMIZ CIVAR SPOR SALONLARI İÇİNDE EN GENİŞ , FİTNESS, STÜDYO DERSLERİNİN VE KARDİYONUN AYRI OLDUĞU TEK YERDİR.ÜÇ FARKLI ALANDA KILİMALARIMIZLA YAZIN ÇOK RAHAT SPOR YAPMA İMKANINI YAŞARSINIZ. KANUNİ TAVAN YÜKSEKLİĞİMİZ SİZE YETERLİ METRE KÜPTE OKSİJEN ORTAMI SAĞLAR,HAVALANDIRMALARIMIZ, ÖZEL YER ZEMİNLERİMİZ SAYESİNDE DAHA SAĞLIKLI SPOR YAPMA İMKANI BULURSUNUZ. SAĞLIKLI  KALMAK  VE  FORMA GİRMEK  İÇİN  BOL  OKSİJENLİ, STERİL VE AYNI  ZAMANDA  EN  SON  TEKNOLOJİ   ÖZEL  OLARAK  SEÇİLMİŞ  EN  ETKİLİ  VERİMİ  ALABİLECEĞİNİZ  MAKİNALARIMIZLA, KONUSUNDA  UZMAN  HOCALARIMIZLA  YETERLİ VE İYİ  BİR  HİZMETİ ; EKONOMİK  OLARAK  SİZLERE SUNMAKTAYIZ. DENEYİMLİ EĞİTMENLERİMİZLE BİRÇOK BRANŞTA HİZMET VERMEKTEYİZ. TENİS  KORTUMUZ , YÜZME  HAVUZUMUZ  SAUNAMIZ VS. VS  .  YOK  ANCAK  ETKİLİ VERİMLİ  BİR  ANLAYIŞIMIZ  VAR . BİZİM  SALONUMUZDAN  YARARLANARAK  DİĞER  AKTİVİTELERİ  İSTEDİĞİNİZ  ZAMAN  YAPACAK  KADAR  ENERJİNİZ , ZAMANINIZ  VE  ARTAN ÇOK  ÇOK  PARANIZ  OLACAK. 

HEDEFİMİZ

  HEDEFİMİZ  BÜYÜK, HER ZAMAN   DAHA İYİSİ . UYGUN FİYATA ÜSKÜDAR DA ÇOCUKLARA (KIDS AIKIDO) , BAYANLAR İÇİN BAYAN HOCA EŞLİĞİNDE FİTNESS VE PILATES DERSLERİ ,GENÇLERE; KICK BOKS, MMA, SELF DEFENCE, AIKIDO, BOKS DERSLERİ, BAY BAYAN HER YAŞTAN İNSANA SPORUN VERDİĞİ SAĞLIK VE MUTLULUKTAN FAYDALANMA ZEVKİNİ TATTIRMAKTIR. DAHA SAĞLIKLI BİR TOPLUM VE SPOR KÜLTÜRÜNÜ YAYGINLAŞTIRMAK, DAHA BÜYÜK HEDEFLERE BİRLİKTE ULAŞMAKTIR. DOĞRU VE SAĞLIKLI SPOR YAPMA İMKANI SİZE SUNMAKTIR.

BİZE NASIL ULAŞIRSINIZ

ÜSTELİK  ÜSKÜDAR DA  VE  EVİNİZE  ÇOK YAKIN ULAŞIM PROBLEMİNİZ YOK SON DERECE MERKEZİ.  - (MÜSAİP ZADE CELAL SAHNESİ )TİYATRO BİNASININ YANI -ANA CADDEDE-DOĞANCILAR PARKININ TAM KARŞISINDA. KROKİ , HARİTA VE TELEFONUMUZ İLETİŞİM KISMINDA BULUNMAKTADIR.
 SİZLERİ  X-ANGELDA SPORA  DAVET  EDİYORUZ.

X-ANGEL SPOR SALONU SAĞLIKLI GÜNLER DİLER...

AİLENİZİN SPOR SALONU X-ANGEL SPOR
0 216 532 72 70   0 553 358 39 39